Ventspils novads, Ances pagasts vai "Daba laba" LV-3612, Latvija
SIA "Daba Laba", reģistrācijas nr.: 40103295162

Tālr.: +371 26 84 42 95 (Reinis), +371 26 82 68 39 (Loreta)
e-pasts: [email protected]

"Waze" vai "Google maps" rakstiet "Dabalaba" , pārliecinieties, ka jūs ved uz Ventspils novadu, Anci, un atbrauksiet tieši, kur esam!

p.s. ātrāks un taisnāks ceļš būs, ja izņemsiet ķeksīti pie "izvairīties no grants ceļiem" 

Koordinātes pēc iphone:
57.31.26.790 Z
22.02.08.629 A

Iedvesmai un informācijai te daudzas interesantas atbildes uz dabas tūrisma jautājumiem; Latvijas Dabas tūrista ētikas kodekss

No Rīgas 
a) brauciet pa Ventspils šoseju līdz Ugālei, pārbraucot dzelzceļa sliedēm Ugālē pēc ~200m pa labi (Blāzma), Blāzmā aiz benzīntanka pa labi (Valdemārpils), pārbraucot pāri Stendes upei, pēc ~ 300m pagriezieties pa kreisi (Ance).  Ancē lielajā krustojumā brauciet taisni uz Venstpili, pēc ~ 200m labajā pusē redzēsiet norādi, sekojiet norādēm!

b) brauciet pa Ventspils šoseju līdz Talsiem, cauri Talsiem uz Dundagu, Dundagā pagriezieties pa kreisi pie norādes uz Ventspili (60 km) , brauciet taisni līdz Pācei, kur pa galveno ceļu pagriezieties uz Ventspili. Drīz sāksies plats grants ceļš (~ 15 km), „Jorniņos” atkal sāksies asfaltēts ceļš (~ 5 km), iebraucot Ancē pagriezieties pa labi uz Venstpili, pēc ~ 100m labajā pusē redzēsiet norādi, sekojiet norādēm!

No Ventspils brauciet ārā no pilsētas pēc norādēm uz Kolku, nonākot pie Kolkas šosejas, šķērsojiet to un brauciet Dundagas virzienā. Pēc 27km būs tilts pār Stendes upi, un vēl pirms Ances zīmes kreisajā pusē redzēsiet norādi, sekojiet norādēm!

Mūsu piedāvājumā:  laivu noma Kurzemē, laivu noma Irbē, laivu noma Stende, laivu noma Rinda, Laivu noma Lonaste, laivu noma Engure u.c. Laivu noma ar piegādi iepriekš vienojoties, kanoe laivu noma, jūras kajaku noma, SUP dēļu noma Kurzemē, safari izbraucieni, loku šaušanas trase kurzemē, loku šaušana, pārgājieni, foto medības, restorāns #mežā, ēdināšana, vieta pasākumiem Kurzemē, kolektīvu saliedēšanas pasākumi Kurzemē.

Sazinieties ar mums

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.